Lieferantensuche

Wordt lid van onze leverancierspool

Wilt u ons laten kennismaken met uw producten en innovaties? 
We verheugen ons op uw aanbod.

De TECHNOLIT GmbH bedrijvengroep is altijd geïnteresseerd in het uitbreiden van haar eigen assortiment met kwalitatief hoogwaardige producten. We zijn altijd op zoek naar nieuwe technologieën, ontwikkelingen en producten die ons assortiment completeren.

Voor de algemene productgebieden:

  • Slijp- en doorslijptechniek
  • Chemisch-technische producten
  • Gereedschap en machines
  • Werkplaatsbenodigdheden en bedrijfsuitrusting

... kunt u contact opnemen met: 

Christian Flamme
Hoofd inkoop
Industriestraße 8
36137 Großenlüder
Duitsland
Tel.: + 49 66 48 69 4 04
Fax: + 49 66 48 69 5 23
E-Mail: christian.flamme@technolit.de

Andere contactpersonen voor de gebieden slijp- en doorslijptechniek, chemisch-technisch producten en gereedschappen:

Alexander Marquart
E-Mail: alexander.marquart@technolit.de

Lukas Wehner
E-Mail: lukas.wehner@technolit.de

Daniel Otterbein
E-Mail: daniel.otterbein@technolit.de

Joachim Lindhorst
E-Mail: joachim.lindhorst@technolit.de

Franziska Susemichel
E-Mail: franziska.susemichel@technolit.de

Maria Rebbe
E-Mail: maria.rebbe@technolit.de

Voor producten die betrekking hebben op lastechniek:

  • Elektroden

  • Soldeermiddelen
  • Lasstaven
  • Lasapparatuur en toebehoren
  • Autogeentechniek

… kunt u contact opnemen met:

Lothar Müller
Hoofd inkoop Lastechniek
Industriestraße 8
D-36137 Großenlüder
Tel.: + 49 66 48 69 3 16
Fax: + 49 66 48 69 5 68
E-Mail: lothar.mueller@technolit.de

Andere contactpersonen voor het gebied lastechniek: 

Niklas Odenwald
E-Mail: niklas.odenwald@technolit.de

Anna-Lena Hössel
E-Mail: anna-lena.hoessel@technolit.de

Nadine Kraft
E-Mail: nadine.kraft@technolit.de

Code of Conduct – gedragscode voor leveranciers en zakenpartners

In onze Code of Conduct - onze gedragscode voor leveranciers en zakenpartners - beschrijven wij waarden die voor ons belangrijk zijn in onze samenwerking met leveranciers en hoe wij vandaag en in de toekomst met onze partners willen samenwerken.

Met onze gedragscode verplichten we ons ertoe om ons op altijd en overal aan de geldende wetten te houden, ethische waarden te accepteren en duurzaam te handelen.

Code of Conduct – gedragscode van de afdeling inkoop van TECHNOLIT

Inkoopvoorwaarden van TECHNOLIT GmbH

Inkoopvoorwaarden van TECHNOLIT
Messen

Onze 
beursaanwezigheid

Leer meer
Gefahrstoffmanagement

Beheer van 
gevaarlijke stoffen

Leer meer
Lieferantensuche

Zoeken naar
leveranciers

Leer meer